Rano, wieczorem, a może w nocy?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zastanawialiście się kiedy iść po skrytkę? Czy wybrać się rano, a może nad ranem, gdy nie ma jeszcze tylu ludzi wokoło? A może wieczorem czy w nocy, gdy na ulicach jest pusto, więc nikt nie zwraca na nas uwagi?
Każda pora jest dobra, tylko nie każde miejsce jest dobre na każdą porę.:)

Przeważająca liczba skrytek jest dostępna w ciągu dnia, więc możemy wybrać się po nie o każdej porze: czekając na busa, tramwaj, mając okienko na studiach czy wolną chwilę i nie chce nam się siedzieć w pracy.
Niektóre z dziennych skrytek mają ograniczenia czasowe, które powinny być zawarte w opisie. Zdarzają się skrytki przykładowo przy kościołach, czy etapy na cmentarzach, których bramy zamykane są o określonej porze.
Możemy natrafić na atrybut skrytka nocna, czasem z dodatkowym atrybutem światło UV, więc wybranie się po nią w dzień raczej zakończy się porażką. Chodzenie w nocy samemu czasem nie należy do przyjemności, więc polecam przy polowaniu na tego rodzaju kesze wziąć ze sobą osobę towarzyszącą.

Jeśli skrytki nie mają oznaczenia nocnych i znajdują się poza miastem, to polecam podejmować je w dzień, ponieważ umieszczone są często w miejscach przyrodniczo ciekawych i warto np. obejrzeć panoramę ze wzgórza.

dolina_lacka
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 marzec 2014 23:47